Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Elektros energijos skaitikliai DEC yra elektroniniai skaitikliai naudojami matuoti elektros energijos suvartojimą 1F arba 3F kintamos srovės tinkle.
Speciali elektroninė sistema pagal elektros srovės srauto poveikį ir įtampos įtaką kiekvienoje fazėje sukuria impulsus proporcingai elektros suvartojimui fazėje. Impulsų skaičius yra verčiamas į elektros energijos suvartojimą ir jos reikšmė yra rodoma ekrane.
Skaitiklis turi išėjimo impulsus SO+ SO-, kurie leidžia prijungti kitą impulsinį skaitiklį (SO).
Tinkamam skaitiklio darbui nebūtina prijungti papildomos įrangos. Skaitiklio išėjimo ir
įėjimo gnybtų dangtelį galima plombuoti, taip apsaugant skaitiklio apėjimą.
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 20 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Vardinė srovė | 5 A |
| Matmenys | 4.5 modulio (75mm) |
| Skaitiklis | trifazis |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +55° C |
| Tikslumo klasė | B |
Panašios prekės Panašios prekės
-
NOARK Ex9EMS 3P 4M CT 2T netiesioginis skaitiklis Kodas: P014429 Yra sandėlyjeNetiesioginio jungimo skaitiklis (per transformatorių)
103,45 € 121,70 € -15% -
BEMKO BM015-L 10-(50)A Vienfazis skaitiklis Kodas: 380282 Yra sandėlyjeTikslus vienfazio energijos matavimas nuo 10 iki 50A Kompaktiškas dizainas, tinkantis įvairioms gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms Paprastas montavimas su aiškia, vartotojui draugiška sąsaja Aukštas patikimumas ir ilgalaikis stabilumas Atitinka tarptautinius saugos ir veikimo standartus
19,13 € 22,50 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA