Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
BEMKO BM015-L 10-(50)A Vienfazis skaitiklis
- Tikslus vienfazio energijos matavimas nuo 10 iki 50A
- Kompaktiškas dizainas, tinkantis įvairioms gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms
- Paprastas montavimas su aiškia, vartotojui draugiška sąsaja
- Aukštas patikimumas ir ilgalaikis stabilumas
- Atitinka tarptautinius saugos ir veikimo standartus
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Elektroninis vienfazis 1 modulio elektros energijos apskaitos skaitiklis ant DIN bėgelio. Tikslumo klasė 1. Šiems skaitikliams meteorologinė patikra negalima (skaitiklis neturi identifikavimo numerio).
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 20 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Matmenys (I x P x A) | 103 x 18 x 65 mm |
| Skaitiklis | vienfazis |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Bazinė (maksimali) srovė | 10 (50) A |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +55° C |
| Tarifų skaičius | 1 |
| Tikslumas | 0.01 kWh |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO BM01B-L 5-(80)A Vienfazis skaitiklis Kodas: 380283 Yra sandėlyjeTikslus vienfazės energijos matavimas gyvenamiesiems ir komerciniams objektams Platus srovės diapazonas nuo 5A iki 80A, tinkamas įvairioms reikmėms Kompaktiškas dizainas, leidžiantis lengvai montuoti ir integruoti Aiškus LCD ekranas realaus laiko stebėjimui ir duomenų skaitymui Atitinka tarptautinius patikimumo ir saugumo standartus
24,65 € 29,00 € -15% -
NOARK Ex9EMS 3P 4M CT 2T netiesioginis skaitiklis Kodas: P014429 Yra sandėlyjeNetiesioginio jungimo skaitiklis (per transformatorių)
103,45 € 121,70 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA