Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Švelnus įsižiebimas. "Budinčio režimo" bei pastovaus švietimo 4 val. funkcijos.
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80...89 |
| Spalvinė temperatūra | 3000 K (šiltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220-240 V |
| Gaubtas | plastikinis matinis |
| Galia | 11 W |
| Matmenys (I x P x A) | 85 x 80 x 235 mm |
| Korpusas | aliumininis |
| Jautrumo zona | iki 12 m |
| Apimties kampas | 180° |
| Prieblandos lygis | 2 - 20 lx |
| Švietimo trukmė | 120 s - 15 min. |
| Šviesos srautas | 755 lm |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +40° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
STEINEL L 190 S žibintas su judesio davikliu Kodas: sviest-l190s IšparduotaTeirautis - pagal užsakymą!
107,10 € 126,00 € -15% -
STEINEL L1S sieninis sensorinis žibintas Kodas: steinel-l1s IšparduotaTeirautis - tik pagal užsakymą!
44,80 € 52,70 € -15% -
LEDURO 95317 NOVA20 20W IP54 4K 2050Lm LED šviestuvas su mikrobangų judesio sensoriumi Kodas: P022592 Yra sandėlyje16,58 € 19,50 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA