Potrzebujesz porady?
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
lub
wypełnij formularz
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Warehouse stock
Out of stock
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Out of stock
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
In stock
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Out of stock
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Masz pytanie?
- Telefon: +370 37 205 802
- E-mail: parduotuve@elstila.lt
- Zadaj pytanie
Więcej informacji
Delikatne zapalenie. Funkcje "trybu budzenia" i ciągłego oświetlenia przez 4 godziny.
Informacje na stronie producenta tutaj
Cechy produktu
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Wskaźnik oddawania barw | 80...89 |
| Temperatura barwowa | 3000 K (šiltai balta) |
| Napięcie nominalne | 220-240 V |
| Klosz | plastikinis matinis |
| Moc | 11 W |
| Wymiary (L x W x H) | 85 x 80 x 235 mm |
| Obudowa | aliumininis |
| Jautrumo zona | iki 12 m |
| Kąt narożnika | 180° |
| Prieblandos lygis | 2 - 20 lx |
| Švietimo trukmė | 120 s - 15 min. |
| Šviesos srautas | 755 lm |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +40° C |
Similar products Similar products
-
Światło z czujnikiem ruchu STEINEL RS 16 L Kod referencyjny: 310168 Brak na stanieLampa z czujnikiem radarowym.
60,35 € 71,00 € -15% -
Światło zewnętrzne STEINEL L 15 S z czujnikiem ruchu Kod referencyjny: steinel-l15s Brak na stanieZapytaj - na zamówienie!
62,82 € 73,90 € -15% -
Światło ściennne STEINEL L1S z czujnikiem ruchu Kod referencyjny: steinel-l1s Brak na stanieZapytania - tylko na zamówienie!
44,80 € 52,70 € -15% -
Oświetlenie BEMKO TAZAN 2x40W E27 IP20 PIR oprawą świetlną Kod referencyjny: P026483 Na stanieMikrofalowy reflektor TAZAN
12,33 € 14,50 € -15% -
Oświetlenie LED NOVA20 10W/15W/20W 2.7K/3K/4K/5K/6.5K IP54 z czujnikiem ruchu mikrofalowego Kod referencyjny: P033937 Na stanie20,40 € 24,00 € -15%






Zwrot przesyłki przy użyciu EPA