Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Judesio daviklis yra tinkamas naudojimui lauke su įvairaus tipo lempomis, įskaitant LED.
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 55 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | priklauso nuo lempos tipo |
| Matmenys | 127 x 85 x 99.6 mm |
| Jautrumo zona | 6 x 12 m maks. |
| Apimties kampas | 180° |
| Prieblandos lygis | 5 - 1000 lx |
| Švietimo trukmė | 1 sek. - 20 min. |
| Darbinė temperatūra | -25° C iki +45° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
Judesio daviklis 1200W 360* baltas (SES71WH) Kodas: 380215 Yra sandėlyje360° aptikimo diapazonas visapusiškam padengimui Palaiko iki 1200W apkrovos talpą Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Energiją taupantis ir automatinis apšvietimo valdymas Paprastas montavimas su elegantišku baltu dizainu
11,48 € 13,50 € -15% -
GRASSLIN Talis P 360-10-1HF p/t Judesio daviklis Kodas: 460059 Yra sandėlyjeĮleidžiamas aukšto dažnio 5.8Ghz judesio daviklis
42,50 € 50,00 € -15% -
VEXEN Alio MS-180-12LB judesio daviklis Kodas: P034739 Yra sandėlyjeVirštinkinis juodas judesio daviklis
5,50 € 7,00 € -
VEXEN Alio Pro MS-360-12BAi IP65 judesio daviklis Kodas: vexen-aliopro2 Yra sandėlyjeVirštinkinis judesio daviklis
15,30 € 18,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA