Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Su įrengta apsauga nuo viršsrovių.
Prekės savybės
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Normatyvai | IEC/EN 61009 |
| Vardinė srovė | iki 40 A |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Atjungimo geba | 10 kA |
| Atjungimo charakteristika | C |
| Polių skaičius | 1P + N |
| Jautrumas | 30 mA |
| Selektyvumo klasė | 3 |
Panašios prekės Panašios prekės
-
ABB Srovės nuotėkio jungiklis Kodas: abb-fh20x Yra sandėlyjeUžtikrina patikimą apsaugą nuo elektros smūgio ir gaisro pavojų Aukštas jautrumas su nominalia liekamojo veikimo srove 30mA Kompaktiškas dizainas, tinkantis įvairioms gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms Atitinka tarptautinius saugos standartus ir sertifikatus Lengvas montavimas su aiškiu ženklinimu ir tvirtais gnybtais
25,08 € 29,50 € -15% -
SCHNEIDER ELECTRIC Acti9 iID srovės nuotėkio jungiklis Kodas: schneider-a9r Yra sandėlyjeNuotėkio srovės apsagos įtaisai iki 125A
42,93 € 50,50 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA