Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Su įrengta apsauga nuo viršsrovių.
Prekės savybės
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Normatyvai | IEC/EN 61009 |
| Vardinė srovė | iki 40 A |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Atjungimo geba | 6 kA |
| Atjungimo charakteristika | B arba C |
| Polių skaičius | 1P + N |
| Jautrumas | 30 mA |
Panašios prekės Panašios prekės
-
NOARK Ex9L-N srovės nuotėkio relė Kodas: noark-ex9l-n Yra sandėlyjeLiekamosios srovės jungtuvai Ex9L (nauja versija)
18,45 € 21,70 € -15% -
SCHNEIDER ELECTRIC Acti9 iID srovės nuotėkio jungiklis Kodas: schneider-a9r Yra sandėlyjeNuotėkio srovės apsagos įtaisai iki 125A
42,93 € 50,50 € -15% -
ABB DS201 srovės nuotėkio relė su automatiniu jungikliu Kodas: abb-ds201 Yra sandėlyjeApjungia liekamosios srovės apsaugos įtaisą (RCCB) ir viršsrovės apsaugą viename įrenginyje Užtikrina padidintą saugumą su dviguba apsauga nuo elektros gedimų Kompaktiškas dizainas, tinkantis gyvenamiesiems, komerciniams ir pramoniniams objektams Paprastas montavimas ant DIN bėgelio Aukštas patikimumas ir ilgaamžiškumas iš ABB, patikimo elektros...
34,68 € 40,80 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA