Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Montavimo diametras - 60 mm.
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 66 (IK08) |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80-89 |
| Tarnavimo laikas | 70 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Spalva | pilka |
| Pritemdymo galimybė | On-Off |
| Šviesos kampas | 145° x 80° |
| Medžiaga | aliuminis + polikarbonatas |
| Garantija | 5 metai |
| Šviesos srautas | 5000 lm (40 W), 7500 lm (60 W) |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BRENNENSTUHL JARO LED IP65 prožektorius su judesio sensoriumi (juodas) Kodas: brennenstuhl-jaroj Yra sandėlyje28,39 € 33,40 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA