Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo kataloge ir svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80...89 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220-240 V |
| Spalva | pilka (RAL 7035) |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Gaubtas | polikarbonatas |
| Matmenys (I x P x A) | 1260 x 62 x 56 mm (37W), 1540 x 62 x 56 mm (50W) |
| Korpusas | polikarbonatas (PC) |
| Šviesos srautas | 120 lm/W |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +45° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO APR03-30/ST 3W 3.2V 3.6Ah LiFe 3h avarinis modulis skirtas šviestuvui HLA3 ALWIR Kodas: P028799 Išparduota3W galios išvestis su 3,2V 3,6Ah LiFe baterija patikimam avariniam apšvietimui Suteikia iki 3 valandų avarinio apšvietimo Specialiai sukurta HLA3 ALWIR šviestuvams Aukštos kokybės konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą Lengvai integruojama į esamas apšvietimo sistemas
60,00 €






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA