Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 (IK 08) |
| Lempos lizdas | GU10 |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Spalva | tamsiai pilka (RAL 7043) |
| Gaubtas | grūdintas stiklas |
| Matmenys (I x P x A) | 98 x 98 x 328 mm |
| Korpusas | aliuminio lydinio |
| Kabelis | 0.35 m, 3 x 1.0 mm² |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO VALIT EL2-KR-205GR-4K 12W 4K IP65 apvalus šviestuvas Kodas: P022576 Yra sandėlyje12W galios suvartojimas su aukštu energijos efektyvumu IP65 klasė užtikrina puikų atsparumą dulkėms ir vandeniui 4000K spalvinė temperatūra natūraliai baltai šviesai Patvarus apvalus prožektoriaus dizainas, tinkamas įvairioms aplinkoms Idealiai tinka tiek vidaus, tiek lauko naudojimui
21,25 € 25,00 € -15% -
BEMKO DORYT GU10 grindininis šviestuvas Kodas: bemko-doryt Yra sandėlyjeEnergiją taupanti LED technologija mažesniam energijos suvartojimui Kompaktiškas ir elegantiškas įleidžiamas dizainas moderniai estetikai Aukštos kokybės GU10 lizdas lengvam montavimui ir keitimui Ilgalaikis veikimas su iki 25 000 valandų tarnavimo laiku Galima rinktis iš įvairių spalvinių temperatūrų, pritaikytų skirtingoms aplinkoms
17,36 € 20,42 € -15% -
NORTHLIFE Grus M LED1x3800 C399 T740 L30 Šviestuvas Kodas: P006099 IšparduotaAkcentinis lauko šviestuvas
199,75 € 235,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA