Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 (IK 08) |
| Tarnavimo laikas | 100000 h |
| Spalvinė temperatūra | 3000-4000 K |
| Vardinė įtampa | 220-240 V |
| Spalva | pilka |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 33 W |
| Matmenys (I x P x A) | 450 x 450 x 565 mm |
| Korpusas | aliumininis |
| Šviesos kampas | 160° |
| Montavimas | ant 60 mm diam. stulpo |
| Šviesos srautas | 4300 lm (3000K), 4500 lm (4000K) |
| Darbinė temperatūra | -30° C iki +50° C |
| Dimeriavimas | On-Off |
Panašios prekės Panašios prekės
-
NORTHLIFE Grus M LED1x3800 C399 T740 L30 Šviestuvas Kodas: P006099 IšparduotaAkcentinis lauko šviestuvas
199,75 € 235,00 € -15% -
BEMKO VALIT EL2-R-010GR-4K 10W 4K IP65 šviestuvas Kodas: P017981 Yra sandėlyje10W LED prožektorius su 4000K neutraliu baltu apšvietimu IP65 klasė užtikrina puikų atsparumą vandeniui ir dulkėms Patvari konstrukcija, tinkama naudoti tiek lauke, tiek viduje Energiją taupantis apšvietimo sprendimas su ilgu tarnavimo laiku Lengvas montavimas su reguliuojamu tvirtinimo laikikliu
22,10 € 26,00 € -15% -
BEMKO LIGHTER C80-LGH-025DG-6K 25W 6000K 2000LM IP65 LED šviestuvas Kodas: P013078 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 25W LED prožektorius, suteikiantis 2000 liumenų Šaltai balta 6000K spalvinė temperatūra ryškiam apšvietimui Patvari IP65 klasės korpusas, tinkamas naudoti lauke ir pramonėje Ilgalaikis veikimas su mažu energijos suvartojimu Idealiai tinka apsaugos, kraštovaizdžio ir architektūriniam apšvietimui
165,75 € 195,00 € -15% -
BEMKO IBERIS lauko šviestuvas Kodas: bemko-iberis Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED technologija, užtikrinanti puikų ryškumą ir energijos taupymą Patvari, atspari oro sąlygoms konstrukcija, idealiai tinkanti naudoti lauke Paprastas montavimas su pridedama tvirtinimo įranga Ilgas tarnavimo laikas, reikalaujantis minimalios priežiūros
112,20 € 132,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA