Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
BEMKO SOLUM 20W 4000K 2200LM IP65 juodas LED šviestuvas
- Aukšto efektyvumo 20W LED prožektorius, skleidžiantis 2200 liumenų
- Neutrali balta 4000K spalvos temperatūra optimaliam matomumui
- Patvari IP65 klasės konstrukcija patikimam naudojimui lauke
- Elegantiškas juodas dizainas, derantis prie bet kokios išorinės aplinkos
- Energiją taupantis sprendimas su ilgaamže veikla
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Tarnavimo laikas | 32 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Spalva | juoda |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 20 W |
| Matmenys (I x P x A) | 400 x 400 x 120 mm |
| Korpusas | plastikas (ABS) |
| Šviesos kampas | 360° |
| Montavimo aukštis | 2-4 m ant 50-60 mm atramos |
| Šviesos srautas | 2200 lm |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +60° C |
| Maitinimo įtampa | LiFePO4 6000mAh, 6.4V |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO VALIT EL2-KR-205GR-4K 12W 4K IP65 apvalus šviestuvas Kodas: P022576 Yra sandėlyje12W galios suvartojimas su aukštu energijos efektyvumu IP65 klasė užtikrina puikų atsparumą dulkėms ir vandeniui 4000K spalvinė temperatūra natūraliai baltai šviesai Patvarus apvalus prožektoriaus dizainas, tinkamas įvairioms aplinkoms Idealiai tinka tiek vidaus, tiek lauko naudojimui
21,25 € 25,00 € -15% -
NORTHLIFE Grus M LED1x3800 C399 T740 L30 Šviestuvas Kodas: P006099 IšparduotaAkcentinis lauko šviestuvas
199,75 € 235,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA