Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Priedai Priedai
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 54 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Spalva | juoda |
| Galia | priklauso nuo lempos tipo |
| Montavimo aukštis | 2 - 4 m |
| Jautrumo zona | iki 8 m |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | 30 - 3000 lx |
| Švietimo trukmė | 10 s - 60 min |
| Darbinė temperatūra | -15° C iki +50° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
GRASSLIN Talis P 360-10-1HF p/t Judesio daviklis Kodas: 460059 Yra sandėlyjeĮleidžiamas aukšto dažnio 5.8Ghz judesio daviklis
42,50 € 50,00 € -15% -
BEMKO KZQ-500 500W judesio daviklis Kodas: 380319 Yra sandėlyje500W didelio intensyvumo apšvietimas geresniam matomumui Pažangi judesio jutiklio technologija automatiniam įjungimui Patvari konstrukcija, tinkama naudoti lauke Energiją taupantis dizainas mažina energijos suvartojimą Paprastas montavimas su reguliuojamomis tvirtinimo galimybėmis
9,35 € 11,00 € -15% -
VEXEN Alio MS-180-12LB judesio daviklis Kodas: P034739 Yra sandėlyjeVirštinkinis juodas judesio daviklis
5,50 € 7,00 €






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA