Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 54 |
| Vardinė įtampa | 230 - 240 V AC |
| Spalva | balta (RAL 9010) |
| Galia | 2000 W maks. |
| Matmenys | 57 x Ø 121 mm |
| Medžiaga | plastikas |
| Garantija | 5 metai |
| Jautrumo zona | 12 m maks. |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | 2 - 1000 lx |
| Švietimo trukmė | 5 sek. - 15 min. |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +50° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
VEXEN Alio Pro MS-360-12BAi IP65 judesio daviklis Kodas: vexen-aliopro2 Yra sandėlyjeVirštinkinis judesio daviklis
15,30 € 18,00 € -15% -
GRASSLIN Talis P 360-24-1I Judesio daviklis Kodas: 460056 Yra sandėlyjeĮleidžiamas judesio daviklis
67,15 € 79,00 € -15% -
Judesio daviklis 1200W 360* (SES68WH) Kodas: 380217 Yra sandėlyje360° aptikimo diapazonas visapusiškam padengimui Palaiko iki 1200W apkrovos talpą Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Energiją taupantis ir didinantis saugumą Paprastas montavimas su lubų arba sienų tvirtinimo galimybėmis
13,60 € 16,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA