Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Mėlynos spalvos „Garant IP44“ komercinės / statybvietės kabelio ritė iš Brennenstuhl turi 40 m ilgio kabelį. Kabelio ritė idealiai tinka naudoti statybvietėse ir lauke. Jame yra pasukama rankena, kad būtų lengva suvynioti, ir taip pat pasižymi šiomis įspūdingomis savybėmis:
Novatoriška „Cablepilot“ rankena, skirta tobulam kabelių nuvedimui. Pasisuka iš abiejų pusių, leidžia patogiai nešioti ir pakabinti
RN kabelis yra patvirtintas sudėtingoms statybos sąlygoms
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Vardinė įtampa | 230 V |
| Galia | 1300 W (susuktas) / 3300 W (ištiestas) |
| Korpusas | plastikas |
| Ilgis | 40 m |
| Izoliacija | neopreno guma |
| Svoris | 10 kg |
| Kabelis | 3 x 2.5 mm² |
Panašios prekės Panašios prekės
-
ACUMA 3l 5m baltas ilgiklis su įžeminimu Kodas: 370085 Yra sandėlyje3 lizdai įvairiapusiam energijos paskirstymui 5 metrų ilgis ilgesniam pasiekiamumui Įžemintas dizainas didesniam saugumui Patvari konstrukcija ilgam naudojimui Idealiai tinka namams, biurui ir dirbtuvėms
8,37 € 9,85 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA