Vadovo kreipimasis

Gerbiami klientai, darbuotojai, akcininkai,

UAB „Elstila“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1994 metais. Daugiau kaip prieš 27 metus priimtas sprendimas dirbti kokybiškai, saugiai ir patikimai lėmė ir bendrovės tikslus bei uždavinius. Sparčiais tempais besikeičianti technologinė aplinka ragino neatsilikti. Prisiėmę atsakomybę siekėme geriausių rezultatų ir stengėmės būti žingsniu priekyje. Bendrovė nuo pat savo veiklos pradžios investavo į technologiškai pažangius sprendimus , darbuotojų kvalifikacijos kėlimą ir šiandien yra viena pirmaujančių elektrotechninės produkcijos tiekėjų Lietuvoje. Veiklos apimčių augimas rodo mūsų įsitvirtinimą Lietuvos elektrotechnikos verslo rinkoje, o prieš 27 metus kelti ambicingi tikslai šiandien tapo įprasta darbo praktika. Nuo 2013 iki 2019 metų bendrovė pelnė apdovanojimus „Gаzelė“  ir buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių, o už 2015-2019 metų veiklos rezultatus gavo labai svarbų įvertinimą STIPRIAUSI LIETUVOJE  LYDERIAI 2015-2019. Tai garbingi apdovanojimai, kurie įpareigoja mus siekti dar efektyvesnio bendradarbiavimo su klientais, ir toliau auginti bendrovės vidinę kultūrą, pagrįstą atvira komunikacija ir skatinančia dalintis patirtimi ir žiniomis. 

Džiaugiuosi bendrovės pasiekimais, tačiau ir skatinu tobulėti toliau. Sparčiai besikeičiančios rinkos sąlygos tampa strateginiu iššūkiu, reikalaujančiu didelių išlaidų bei ypatingų žinių bei gebėjimų. Šiandien jau nepakanka tik siūlyti produktus, kurie yra geresni ar pigesni negu konkurentų. Šiandien mes turime sparčiau nei kiti reaguoti į rinkos pokyčius ir diegti naujoves.

Vienas iš pagrindinių bendrovės veiklos prioritetų – inovacijos kaip verslo plėtros pagrindas. Todėl ir orientuojamės į tuos verslo partnerius – gamintojus, kurie ypatingą dėmesį skiria moksliniams tyrimams bei eksperimentinei plėtrai atsinaujinančios energetikos ir technologiškai pažangesnių elektrotechninių gaminių srityje. UAB „Elstila“ savo klientams siūlo kokybišką ir jų lūkesčius atitinkantį asortimentą, čia rasite daugiau kaip 10000 prekių pavadinimų, kurių asortimentą nuolat atnaujiname ir didiname. Klientai pasitiki bendrove ir vertina mus kaip patyrusią bei patikimą įmonę. Diegiant naujoves bendrovės ekonominių rezultatų augimą gali užtikrinti tik tinkamos kvalifikacijos darbuotojai bei jų žinojimas, kaip kiekvieno jų darbas prisideda prie tvarių veiklos rezultatų. Mūsų darbuotojai nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, pozityviai priima naujoves, įsitraukia į bendrovės vykdomas iniciatyvas, padeda bendrovei prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos ir išlikti konkurencingai. 

Visi turime aiškią viziją apie bendrovės veiklą. Mūsų prioritetu ir toliau išlieka kokybiška prekė ir kokybiškas aptarnavimas. Savo klientams esame patikimas partneris visuose inovatyviuose elektrotechnikos projektuose. Nesikeičia mūsų pagrindinės ir laiko patikrintos vertybės – kokybė, saugumas, patikimumas. Siekdami savo tikslų ir realizuodami profesines ambicijas nepamirštame pamatinių vertybių, plėtojame bendrovės tradicijas ir formuojame organizacinę kultūrą, paremtą kiekvieno darbuotojo atsakomybe, kompetencija, iniciatyvumu, informacijos sklaida ir kokybe.  

Kurkime ateitį kartu

Egidijus Žemaitaitis

UAB "Elstila" generalinis direktorius