Administracija Klaipėda

Klaipėdos filialo direktorius
Rytis Žemaitaitis

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
Mob. (8-686) 09559
El. paštas: 
rytis@elstila.lt

Projektų vadovas
Marius Baranauskas

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
Mob. (8-687) 45741
El. paštas: 
marius@elstila.lt

Prekybos ir technikos inžinierius
Dmitrij Cukanov

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
Mob. (8-611) 20168
El. paštas: 
dima@elstila.lt

Projektų vadovas
Arvydas Zebitis

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
Mob. (8-606) 84489
El. paštas: 
arvydas@elstila.lt

Prekybos ir technikos inžinierius
Rolandas Masaitis

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
Mob. (8-679) 51573
El. paštas: 
rolandas@elstila.lt

Pardavimų vadybininkas
Mindaugas Elijošius

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
Mob. (8-607) 95246
El.paštas: 
mindaugas@elstila.lt

Pardavimų vadybininkas
Domas Jurevičius

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
Mob. (8-605) 31081
El. paštas: 
domas@elstila.lt

Administratorė apskaitininkė
Jelena Cukanova

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
El. paštas:
 aliona@elstila.lt

Pardavimų vadybininkė
Vilma Kundrotienė

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
Mob. (8-643) 65029
El.paštas: 
vilma@elstila.lt

Sandėlio vedėjas
Deivydas Daugėla

Tel. (8-46) 380100
Faks. (8-46) 380280
Mob. (8-679) 77854
El. paštas:
 deivydas@elstila.lt


Žemėlapis

Naršydami „Elstila” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Sutinku
Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA