Administracija Vilnius

Vilniaus filialo direktorius

Nerijus Skrinska

Tel. (8-5) 2104888
Faks. (8-5) 2104889
Mob. (8-698) 27929
El. paštas: 
nerijus@elstila.lt

Projektų vadovė

Irma Baronienė

Tel. (8-5) 2104888
Faks. (8-5) 2104889
Mob. (8-682) 49080
El. paštas: 
irma@elstila.lt

Administratorė-apskaitininkė

Julija Deikovienė

Tel. (8-5) 2104888
Faks. (8-5) 2104889
El. paštas: julija@elstila.lt

Prekybos ir technikos inžinierius

Saulius Butrimas

Tel. (8-5) 2104888
Faks. (8-5) 2104889
Mob. (8-645) 12358
El. paštas: saulius@elstila.lt

Pardavimų vadybininkas

Donatas Motiejūnas

Tel. (8-5) 2104888
Faks. (8-5) 2104889
Mob. (8-646) 66794
El.paštas: 
donatasm@elstila.lt

Pardavimų vadybininkas

Eimantas Ulčinas

Tel. (8-5) 2104888
Faks. (8-5) 2104889
Mob. (8-646) 66713
El.paštas: eimantas@elstila.lt

Pardavimų vadybininkas

Igor Morgun

Tel. (8-5) 2104888
Faks. (8-5) 2104889
Mob. (8-611) 20178
El. paštas: igorism@elstila.lt

Sandėlio vedėjas

Juozas Sedziniauskas

Tel. (8-5) 2104888
Faks. (8-5) 2104889
Mob. (8-674) 68614
El.paštas: juozas@elstila.lt


Žemėlapis

Naršydami „Elstila” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Sutinku
Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA