Administracija Kaunas

Generalinis direktorius
Egidijus Žemaitaitis

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-698) 35622
El. paštas: 
egis@elstila.lt

Komercijos direktorius
Audrius Želnys

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-698) 71264
El. p.: 
audrius@elstila.lt

Parduotuvės direktorius
Kęstutis Urbonas

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-686) 52735
El. paštas: 
kestas@elstila.lt

Prekybos direktorius
Andrius Žemaitaitis

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-687) 17533
El. paštas: 
andrius@elstila.lt

Komercijos dir. pavaduotojas
Skirmantas Juška

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-618) 56581
El. p.: 
skirmantas@elstila.lt

Vyriausioji finansininkė
Lina Pempienė

Tel. (8-37) 205802 
Faks. (8-37) 201280 
Mob. (+370-600) 14019 
El. paštas: 
lina@elstila.lt

Projektų vadovas
Audrius Pečkaitis

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-687) 10068
El. paštas: 
audriusp@elstila.lt

Projektų vadovas
Artūras Lingertaitis

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-620) 68609
El. paštas: 
arturas@elstila.lt

Prekybos ir technikos inžinierius
Giedrius Merkevičius

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-671) 52512
El. paštas: 
giedrius@elstila.lt

Prekybos ir technikos inžinierius Andrius Bečelis

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-698) 50829
El. paštas: 
andriusb@elstila.lt

Pardavimų vadybininkas
Igoris Bakanovas

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-671) 23321
El. paštas: 
igoris@elstila.lt

Pardavimų vadybininkas
Aidas Bieliauskas

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-689) 01212
El. paštas: 
aidas@elstila.lt

Pardavimų vadybininkas
Vaidas Siniauskas

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-675) 77312
El. paštas: 
vaidas@elstila.lt

IT inžinierius
Paulius Janušaitis

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-651) 50363
El. paštas: 
paulius@elstila.lt

Buhalterė
Ingrida Želnienė

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-686) 02547
El. paštas: 
inga@elstila.lt

Administratorė-personalo vadybininkė
Akvilė Greičienė

Tel. (8-37) 205802, 330246
Faks. (8-37) 201280
El. paštas: 
akvile@elstila.lt

Apskaitininkė
Julita Juškienė

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
El. paštas: 
julita@elstila.lt

Buhalterė
Jogilė Komparskaitė

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-616) 12412
El. paštas: 
jogile@elstila.lt

Sandėlio vedėjas
Edvinas Šimulevičius

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-647) 35694
El. paštas: 
edvinas@elstila.lt

Logistikos vadybininkas
Gedas Gervylius

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-686) 12555
El. paštas: 
gedas@elstila.lt

Sandėlininkas-kontrolierius
Ignas Jasėnas

Tel. (8-37) 205802
Faks. (8-37) 201280
Mob. (+370-606) 48039


Žemėlapis

Naršydami „Elstila” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Sutinku
Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA