Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 30 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Lempos tipas | SMD LED |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Šviesos kampas | 160° |
| Matmenys (A x P x G) | 12 W: 260 x 260 x 85 mm, 16 W: 325 x 325 x 100 mm |
| Medžiaga | plienas + plastikas |
| Šviesos srautas | 12 W: 1120 lm, 16 W: 1504 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO C31-LHS-310-160-4K 16W 4000K IP40 LED šviestuvas Kodas: 380126 Yra sandėlyjeEnergiją taupantis 16W LED šviestuvas su 4000K neutraliai balta šviesa IP40 apsaugos klasė nuo kietų objektų, didesnių nei 1 mm Aukštos kokybės konstrukcija, modelio numeris C31-LHS-310-160-4K Idealiai tinka komerciniam ir pramoniniam naudojimui Ilgalaikis veikimas su mažais priežiūros reikalavimais
23,80 € 28,00 € -15% -
BEMKO TAZAN 2x40W E27 IP20 šviestuvas su judesio sensoriumi Kodas: P026483 Yra sandėlyjeĮrengtas dviem 40W E27 lizdais optimaliam apšvietimui Integruotas PIR judesio jutiklis didesniam saugumui ir energijos efektyvumui IP20 klasė užtikrina tinkamumą naudoti patalpose Patvari konstrukcija su elegantišku, moderniu dizainu Paprastas montavimas ir priežiūra
12,33 € 14,50 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA