Warehouse stock
Out of stock
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Out of stock
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Out of stock
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Out of stock
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Have a question?
- Phone: +370 37 205 802
- E-mail: parduotuve@elstila.lt
- Ask Question
More info
Product features
| Degree of protection | IP 44 |
| Nominal voltage | 230 V |
| Power | 1300 W (susuktas) / 3500 W (ištiestas) |
| Housing | plastikas+metalas |
| Length | 20 m |
| Isolation | guma |
| Weight | 7 kg |
| Cable | 3 x 2.5 mm² |
Similar products Similar products
-
BEMKO Grounded Extension Cord with Switch Reference code: bemko-nbw In StockHeavy-duty grounded extension cord for enhanced safety and reliability Integrated switch for convenient power control Durable construction suitable for both indoor and outdoor use Multiple outlets to power several devices simultaneously High-quality insulation to prevent electrical hazards
4,59 € 5,40 € -15% -
ACUMA 25m 3G1.5 drum extension Reference code: 370091 In Stock1L capacity with 25 meters of 2G1 cable for extended reach Durable orange casing for high visibility and safety Integrated thermal cut-out for added protection against overheating Ergonomic handle for easy transportation and storage Ideal for both indoor and outdoor use
51,26 € 60,30 € -15%






Electronic waste collection using EPA