Potrzebujesz porady?
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
lub
wypełnij formularz
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Warehouse stock
In stock
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
In stock
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
In stock
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
In stock
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Masz pytanie?
- Telefon: +370 37 205 802
- E-mail: parduotuve@elstila.lt
- Zadaj pytanie
Więcej informacji
Informacje o wyborze przepięć
Cechy produktu
| Stopień ochrony | IP 20 / IP 40 |
| Napięcie nominalne | 230 / 400 V AC |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Liczba biegunów | 4 P |
| Tipas | T2 (C) klasė |
| Impulsinė srovė | 20 kA (8/20) / 40 kA (8/20) (maks.) |
| Įtampos apsaugos lygis | 1.4 kV |
| Ilgalaikė įtampa | 275 V AC |
Similar products Similar products
-
ABB OVR T1+T2 (B+C) ochrona przeciwprzepięciowa Kod referencyjny: abb-ovr Na stanieRozładowywacz kombinowany, typ 1+2 (B+C)
284,07 € 334,20 € -15% -
CPT CIRPROTEC B+C 7.5/50KA 4P (77738485) zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Kod referencyjny: 80153 Na stanie105,40 € 124,00 € -15% -
NOARK B+C Ex9UE 12.5 3PN 275 ogranicznik przepięć Kod referencyjny: 103340 Na stanieOchrona przeciwprzepięciowa, klasa B+C
142,21 € 167,30 € -15% -
OBO BETTERMANN C/B+C ochrona przeciwprzepięciowa klasy V10 Kod referencyjny: virs-v10 Na stanieOgranicznik przepięć, typ 2+3
135,15 € 159,00 € -15%






Zwrot przesyłki przy użyciu EPA