Potrzebujesz porady?
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
lub
wypełnij formularz
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Warehouse stock
Out of stock
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Out of stock
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
In stock
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
In stock
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Masz pytanie?
- Telefon: +370 37 205 802
- E-mail: parduotuve@elstila.lt
- Zadaj pytanie
Akcesoria Akcesoria
Więcej informacji
Urządzenie ochrony przed prądem upływowym Acti 9 ilD to nowy standard ochrony przed prądem upływowym w obszarze końcowego rozdziału niskiego napięcia.
Cechy produktu
| Napięcie nominalne | 230 V AC |
| Normy | IEC 61008-1 |
| Prąd nominalne | 16/0.03 A |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Zdolność łamania | 10 kA |
| Liczba biegunów | 2 P |
| Jautrumas | 30mA (AC) |
| Klasa ochrony | AC |
Similar products Similar products
-
ETI KZS-1M Wyłącznik różnicowoprądowy z wbudowaną ochroną przed przeciążeniem Kod referencyjny: eti-kzs-1m Na stanie34,00 € 40,00 € -15% -
NOARK Ex9NL-N 3P+N Wyłącznik różnicowoprądowy z zabezpieczeniem przed przeciążeniem Kod referencyjny: noark-ex9nl Na stanieAutomatyczny wyłącznik różnicowoprądowy
53,81 € 63,30 € -15%






Zwrot przesyłki przy użyciu EPA