Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 55 |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Spalva | balta arba juoda |
| Galia | 8.5 W |
| Montavimas | ant sienos |
| Montavimo aukštis | 1.8 - 2.5 m (maks.) |
| Šviesos srautas | 900 lm |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +55° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO SMD IP65 LFS LED prožektorius Kodas: bemko-lfs Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo SMD LED technologija užtikrina puikų ryškumą ir energijos taupymą IP65 klasė užtikrina patikimą apsaugą nuo dulkių ir vandens, idealiai tinka naudoti lauke Patvari konstrukcija su ilgu tarnavimo laiku, mažinanti priežiūros išlaidas Platus šviesos spindulio kampas, užtikrinantis didelį plotą Paprastas montavimas su reguliuojamu...
7,23 € 8,50 € -15% -
BRENNENSTUHL JARO LED IP65 prožektorius su judesio sensoriumi (juodas) Kodas: brennenstuhl-jaroj Yra sandėlyje28,39 € 33,40 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA