Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Priedai Priedai
-
TRILUX Judesio daviklis prožektoriui Kodas: P032321 Yra sandėlyjeSu integruotu aukšto dažnio (HF) judesio jutikliu.
25,50 € 30,00 € -15%
Apie prekę
Lankstus šviestuvo šviesos srauto ir šviesos spalvos reguliavimas.
Papildomą judesio jutiklį galima įsigyti kaip priedą.
Pasukamas tvirtinimo kronšteinas pakabinamam ir vertikaliam montavimui.
0.8 m jungiamasis laidas.
Efektyvus didelių plotų apšvietimas dėl objektyvo optikos su asimetriškomis vidutinio platumo šviesos paskirstymo charakteristikomis.
Efektyvumas: iki 150 lm/W
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 (IK 08) |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 3000-4000 K |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Spalva | juoda (RAL 9005) |
| Galia | reguliuojama |
| Matmenys (I x P x A) | 56-120W: 361 x 399 x 59 mm 90-160W: 419 x 449 x 61 mm |
| Korpusas | lieto aliuminio |
| Šviesos srautas | reguliuojamas |
| Svoris | 4.2 kg, 5.7 kg |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO SMD IP65 PIR LFS LED prožektorius su judesio davikliu Kodas: bemko-lfs-pir Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo SMD LED technologija užtikrina puikų ryškumą ir energijos taupymą IP65 klasė garantuoja patikimą apsaugą nuo dulkių ir vandens, idealiai tinka naudoti lauke Integruotas PIR judesio jutiklis padidina saugumą ir automatiškai įjungia apšvietimą Patvari konstrukcija su ilgu tarnavimo laiku, mažinanti priežiūros išlaidas Lengvas...
10,88 € 12,80 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA