Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 25 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4500 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 85 - 265 V AC |
| Galia | 200 W |
| Matmenys | 380 x 349 x 97 mm |
| Šviesos kampas | 100° |
| Šviesos srautas | 24000 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
TRILUX Judesio daviklis prožektoriui Kodas: P032321 Yra sandėlyjeSu integruotu aukšto dažnio (HF) judesio jutikliu.
25,50 € 30,00 € -15% -
BEMKO SMD IP65 4K PIR LFK LED prožektorius su judesio davikliu Kodas: bemko-lfk-pir Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo SMD LED technologija užtikrina puikų ryškumą ir energijos taupymą IP65 apsaugos klasė suteikia patikimą apsaugą nuo dulkių ir vandens, idealiai tinka naudoti lauke Integruotas PIR judesio jutiklis padidina saugumą ir automatinį apšvietimą Neutrali 4000K spalvinė temperatūra užtikrina aiškų ir natūralų apšvietimą Patvari...
11,82 € 13,90 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA