UAB "Elstila" | Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnine produkcija
Klientų aptarnavimas 8-37 205802 arba užpildykite formą

Kaip pirkti?Vaizdinę medžiagą rasite čia, o informaciją apie apmokėjimo būdus ir pristatymą galie peržiūrėti čia

 1. Iš prekių katalogo išsirinkite norimas prekes ir kiekvieną iš jų dėkite į krepšelį (1 pav.)
 2. Verta žinoti: norimas prekes greičiau surasite naudodamiesi paieškos laukeliu!

  .

  1 pav. Išsirinktų prekių įdėjimas į krepšelį

   

 3. Išsirinkę norimas prekes, spauskite "Jūsų prekių krepšelis". Čia galite keisti prekių kiekius bei atsispaudinti užsakymo lapą (sąmatą). Toliau spauskite "Sekantis žingsnis" ir pereikite į antrąjį etapą "Adresas" (2 pav.).
 4. 2 pav. Krepšelio peržiūra ir užsakymo lapo (sąmatos) spausdinimas

   

 5. Pas mus galite pirkti tiek prisiregistravę, tiek neprisiregistravę. Pasirinkite norimą būdą, atidžiai suveskite savo kontaktinius duomenis. Būtinai nurodykite pilną ir teisingą prekių pristatymo adresą bei savo kontaktinį telefoną bei kitą privalomą informaciją. Prašome prie pristatymo adreso nurodyti laiptinės durų kodą, jei toks yra. Spauskite "Sekantis žingsnis" ir pereikite į trečiąjį etapą "Mokėjimo būdai" (3 pav.).
 6. 3 pav. Registracija/prisijungimas ir kontaktinių duomenų suvedimas

   

 7. Pasirinkite patogiausią mokėjimo būdą! Suteikiame galimybę mokėti ne tik banko pavedimu bet ir mokėti grynaisiais ar kortele (tik atsiimant prekes parduotuvėje). Pasirinkę pristatymo ir mokėjimo būdą, spauskite "Sekantas žingsnis" ir pereikite į ketvirtąjį etapą "Patvirtinimas" (4 pav.).
 8. 4 pav. Pristatymo ir mokėjimo būdo pasirinkimas

   

 9. Užsakymo patvirtinimo lange atidžiai patikrinkite suvestus duomenis, susipažinkite su taisyklėmis ir patvirtinkite užsakymą (5 pav.).
 10. 5 pav. Užsakymo peržiūra ir sutikimas su pirkimo taisyklėmis

   

 11. Patvirtinus užsakymą, Jums elektroniniu paštu bus atsiųstas elektroninis laiškas, patvirtinantis Jūsų sėkmingai atliktą užsakymą (6 pav.).
 12. Pastaba: jei 4-tame etape pasirinkote apmokėjimo būdą per el. banko sistemą (mokėjimai.lt) – tai po užsakymo patvirtinimo Jūs būsite nukreipti į pasirinkto banko el. sistemą, kur galėsite atlikti mokėjimą.

6 pav. Sėkmingo užsakymo patvirtinimas

 

Sėkmingo apsipirkimo Elstila.lt internetinėje parduotuvėje!

 

Atgal